Коли люди обирають готель, щоб забронювати номер, то через велику кількість вибору, вони можуть відчути себе вибитими з колії або мінімум відчути дискомфорт від кількості варіантів розміщення. А вибір досить великий – від невеликих за розміром, але розкішних за обстановкою бутік-готелів до найрізноманітніших готелів (великих та маленьких), які можуть включати як одне зіркові, так і п’ятизіркові номери. З одного боку така добірка дає можливість вибору для кожного, хто хоче в них забронювати номер. Але при цьому потрібно розуміння, що за цим усім стоїть – знання типів готелів допоможе вам насолодитися вашим відпочинком і зробити обґрунтований вибір на основі ваших уподобань та бюджету, який ви можете витратити. Ця стаття допоможе відповісти на питання, як вибрати готель для бронювання в Україні.

Ми розглянемо варіанти розміщення, розглянувши різницю між типами та видами готелів. Вам же потрібно зрозуміти де на вас чекає розкішний люкс або навпаки – бюджетний, але при цьому комфортний готель. Знання класифікації готелів допоможе вам приймати обґрунтовані рішення, щоб кожне бронювання номера відповідало вашим вимогам та згодом. Ми прокладемо вам шлях через різноманітний світ готелів. Приготуйтеся розширити свої горизонти та підняти свої подорожі на новий рівень комфорту!

Різні типи готелів

  1. Готелі з повним спектром послуг

Один із перших типів готелів – це готель із повним спектром послуг. Як правило це готелі з чотирма зірками. Готелі з повним спектром послуг – це стовпи гостинності, які надають мандрівникам повний спектр розкоші та зручності. Вони є більшими, ніж просто номери: це преміум-рівень гостинності, де кожне бажання клієнта задовольняється. Коли ви входите в готелі з повним спектром послуг, ви відчуваєте розкіш та практичність у злитті почуттів та гаманця мандрівника. Тут постояльці, зазвичай, непросто розміщуються, які вважають гостями. Вони оточені турботою і кожна деталь гостинності продумана до досконалості.

  1. Розкішні готелі п’ять зірок

Розкішні готелі з 5 зірками рейтингу гостинності класифікуються за різними категоріями. Це вершини екстравагантності: елегантність, вишуканість та неперевершений сервіс. У таких готелі багатий і стильний декор та інтер’єр, в цих готелях гості можуть очікувати приємних несподіванок. Що відрізняє розкішні готелі, то це їхня здатність надавати індивідуальні враження кожному гостю. Від послуг особистого дворецького та чудового масажу в приватному спа-салоні до отримання приватних відокремлених місць – кожен момент визначається винятковістю та вишуканістю. Спектр пропонованих розкішних послуг, як правило, складається з мінімум 30-40 найменувань.

  1. Бюджетні готелі

Бюджетні готелі пропонують економічне розміщення своїм гостям. Такі готелі зазвичай мають від 1 до 3 зірок за рейтингом гостинності. Але це не означає, що в одному зірковому готелі бігають таргани і на гостей ніхто не звертає уваги, ні звичайно – просто в таких готелях зазвичай менш дорога обстановка в номерах, немає ресторану і басейну. Власники таких готелів розуміють різні фінансові обмеження своїх гостей та пропонують заміну дорожчим варіантам розміщення – більш бюджетним. Але доступність не означає жертву якістю у таких типах готелів. Бюджетні готелі надають базові послуги та затишне проживання без надмірностей висококласного розміщення. Такі готелі мають свою постійну клієнтуру, яка цінує їх за ціни та сервіс. Як говориться, що на кожен товар є свій купець, як на готель класу люкс, так і дешевший варіант розміщення. Більш бюджетні готелі пропонують комфортне розміщення для своїх клієнтів, які не готові віддати за своє розміщення великих грошей.

  1. Курортні готелі

В основі успіху курортних готелів знаходиться їхнє неперевершене фізичне розташування. Як правило, вони розташовуються в зелених зонах, вздовж морських берегових ліній та пляжів або серед густих лісів, пропонуючи чудові краєвиди на наймальовничіші місця природи. У таких готелях на гостей чекають не лише чудові краєвиди на природу, а й близькість до місць відпочинку та туризму. Курортні готелі надають рекреаційні вигоди від басейнів до розкішних спа, золотих пляжів або адреналінових видів спорту. Це нішевий вид готелів, в яких зупиняються люди, які їдуть саме відпочивати.

  1. Бутік-готелі

Бутік-готелі – це приховані перлини в індустрії готельного бізнесу. Вони визначаються своїм скромним масштабом, індивідуальним шармом та індивідуальним підходом до гостинності – перетворенням звичайного на незвичайне. Наприклад, готель-бутік Каліфорнія в Одесі одночасно є і готелем з 5 зірками, пропонуючи своїм гостям високий рівень комфорту та відпочинку. На відміну від великих готелів, які входять мережі, бутік-готелі займають свою нішу і пишаються ексклюзивністю, а не масовістю.

Їх порівняно невеликі розміри створюють атмосферу, просочену місцевою культурою, історичними подіями чи тематичними натхненнями, які відбиваються у їх коридорах. Головне, що відрізняє бутік-готелі – це їхній перфекціонізм у сфері персоналізованого обслуговування. Тут постояльці переходять від простих мешканців до дорогих гостей (коли вони лише переступають поріг готелю), де кожного вітають, де переваги гостей ретельно відзначаються та їх обслуговування будуватиметься з максимальною турботою про них.

  1. Бізнес-готелі

Далі у списку різних типів готелів йде бізнес-готель. У сьогоднішньому конкурентному діловому середовищі час найцінніший товар. Бізнес-готелі створені для бізнесменів та підприємців, які перебувають у русі, але при цьому шукають комфорту. Такі готелі поєднують комфорт, комунікативність і ефективність, щоб надати місце роботи або зборів для сучасного керівника. Дуже зручне фізичне розташування є основою розміщення бізнес-готелів. Вони знаходяться в бізнес-центрах, штаб-квартирах компаній, центрах міст або транспортних вузлах, таких як аеропорти або біля залізничних вокзалів. Але вони привабливі не лише своїм місцем розташування, бізнес-готелі є «чемпіонами» за можливостями та бізнес-продуктивністю. Бізнес готелі оснащені сучасними конференц-залами, доступом до сканерів, принтерів та іншої орг техніки, надшвидким доступом в Інтернет та ергономічними робочими просторами в гостьових номерах, що полегшує перехід від обговорень у залі засідань до продуктивних робочих сесіях – і все це на рівні люкс готеля.

  1. Екологічні готелі

В епоху більшої поінформованості про довкілля стійкість – це модне слово, а загальний галузевий орієнтир. Це зрушення більш очевидне, ніж на ринку гостинності, де екологічно чисті готелі є прикладами відповідальної подорожі та захисту навколишнього середовища. Ці зелені притулки більше, ніж притулок, це святилища природи. Вони є зразками для наслідування гостей, які приділяють велике значення екології. Ідеальний портрет гостя такого готелю – це зниження вуглецевого сліду та збереження Землі протягом поколінь. Екологічні готелі вирізняються своїм підходом до своєї інфраструктури. Від енергозберігаючого освітлення до сучасних систем охолодження та опалення, де використовуються передові технології для економії, але без шкоди для комфорту. Використання альтернативних джерел енергії, включаючи сонячну, ще раз доводить стійкість нових тенденцій, які є в Україні.

  1. Готелі тривалого проживання

Готелі довготривалого проживання, для цього терміну на заході використовують назву – Extended-Stay Hotel. Щоразу, коли у гостей є необхідність до чогось більшого за коротку поїздку, то пошук де зупинитися з комфортом закінчується у такого типу готелів. Вони пропонують комфорт, зручність та вартість – ось головні вимоги мандрівників, які є постійними клієнтами такого типу готелів.

Не дивно, що готельний сервіс закриває потреби людей, які здійснюють тривалі поїздки. Такі готелі пропонують різні типи розміщень від простих номерів до люксів. Так би мовити на будь-який смак та розмір гаманця.

Підбиття підсумків

Якщо ви багато подорожуєте і хочете зупинятися в різних місцях, то, можливо, знайти ідеальний готель для вас може бути досить складно. Однак, якщо ви знаєте різницю у видах готелів, орієнтуєтеся в чому різниця в комфорті при кількості зірок у готелів, то набагато простіше вибрати правильний готель – відповідний саме вам. Знайдіть найбільш відповідний готель для наступного бронювання.