Спа

Пропонуємо Вашій увазі наш шикарний СПА-комплекс з фінською сауною та російською парною. Високий рівень сервісу, індивідуальний підхід до кожного, високі стандарти чистоти і повна конфіденційність допоможуть Вам відпочити від міської суєти і повністю зануритися в світ відпочинку та оздоровлення. Ми приймаємо своїх гостей за найкращими традиціями одеської гостинності.

До Ваших послуг парна, оброблена натуральним деревом, басейн з кришталево чистою водою, затишна спальня і шикарна кімната відпочинку, можливість замовити масажиста або банщика. Безкоштовно надається повний комплект банних аксесуарів і м’якого білизни.

Наш ресторан і бар працюють 24 години на добу. Наших гостей чекають ексклюзивні страви від нашого шеф кухаря! Будь-які страви під замовлення і по меню.

Ми пропонуємо різні види масажу, безкоштовний wi-fi, плазмові телевізори з будь-якими фільмами і музикою – все до послуг гостей.

Можливі індивідуальні розваги та замовлення артистів.

Вхід в банний комплекс окремий.

У нас Ви знайдете все, що необхідно для незабутнього відпочинку!


A drug is coming onto the market in the USA that is intended to help women increase their sexual desire, check pharmacies in USA where you can buy Viagra for women. The manufacturers of the drug have established the pills as an effective remedy in the fight against female sexual problems.