shares_header-min-1-light

Акції

VISIT UKRAINE IN FUTURE

Бутік-готель Каліфорнія приєднується до ініціативи VISIT UKRAINE IN FUTURE, яка була створена АСОЦІАЦІЄЮ ГОТЕЛІВ І КУРОРТІВ УКРАЇНИ UHRA за підтримки ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ (ДАРТ) . Суть ініціативи полягає в тому, що кожен небайдужий громадянин Європи, Канади, США та інших держав зможе зробити благодійне бронювання номерів в українських готелях. Таким чином, допомогти готельним командам у

Тривале проживання

Ми цінуємо наших гостей! Саме тому ми додатково даруємо знижку 10% тим, хто обрав наш готель для тривалого проживання, від  5 днів. Пропозиція не сумується з іншими знижками та пропозиціями. Більш детально Ви зможете дізнатися інформацію за наступними номерами: 📲+380683304618 (Viber, WhatsApp, Telegram) 📞+380487376777 📧manager@hotelcaliforniaodessa.com
Weekand для двоих

Романтичний уікенд

Спеціально для молодят і закоханих пар готель Каліфорнія підготував прекрасну пропозицію.

Бізнес пакет

Відправляєтесь в Одесу на ділову зустріч або у відрядження? Забронюйте номер в готелі Каліфорнія на термін від трьох днів і отримайте знижку 5% на проживання, безкоштовний ранній заїзд, сніданок. Ця пропозиція не підсумовується з іншими знижками.

Пропозиція для учасників виставок

Ми знаємо як важливий комфорт і зручне розташування готелю для учасників виставок! Тому пропонуємо вашій увазі спеціальну пропозицію. Для вас індивідуальні тарифи за запитом, зручне розташування від Виставкового комплексу (15-20 хвилин), безкоштовний wi-fi, сніданок і багато іншого!

Денний тариф

Якщо Ви бажаєте відпочити в готелі з 14.00 до 22.00, отримайте знижку 10% від вартості номера. Денний тариф діє без попередньої броні і при наявності вільних номерів.