shares_header-min-1-light

Акції

VISIT UKRAINE IN FUTURE

Бутік-готель Каліфорнія приєднується до ініціативи VISIT UKRAINE IN FUTURE, яка була створена АСОЦІАЦІЄЮ ГОТЕЛІВ І КУРОРТІВ УКРАЇНИ UHRA за підтримки ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ (ДАРТ) . Суть ініціативи полягає в тому, що кожен небайдужий громадянин Європи, Канади, США та інших держав зможе зробити благодійне бронювання номерів в українських готелях. Таким чином, допомогти готельним командам у

Тривале проживання

Даруємо знижку 10% тим, хто обрав наш готель для тривалого проживання, від  5 днів. Якщо Ви плануєте зупинитися в готелі на 7 днів і більше, то знижка на проживання буде 15%. Ну а якщо Ви маєте дуже тривалу поїздку і Ви плануєте проживання від 28 днів, то ми будемо раді запропонувати Вам знижку 30%.
Weekand для двоих

Романтичний уікенд

Спеціально для молодят і закоханих пар готель Каліфорнія підготував прекрасну пропозицію.

Бізнес пакет

Відправляєтесь в Одесу на ділову зустріч або у відрядження? Забронюйте номер в готелі Каліфорнія на термін від трьох днів і отримайте знижку 5% на проживання, безкоштовний ранній заїзд, сніданок. Ця пропозиція не підсумовується з іншими знижками.

Банкет та свята!

Організація та проведення банкетів у ресторані Бутік Готелю Каліфорнія Одеса! Бутік готель «Каліфорнія» — це найкраще місце для проведення Весілля, Дня Народження або Корпоративу завдяки вигідному розташуванню, а також різноманітному меню, де представлені найкращі страви європейської та одеської кухні. Додатковою перевагою є наявність парковки і спеціальної пропозиції на проживання для відвідувачів заходу. Ми пропонуємо: Організація

Фотосесія у готелі Каліфорнія

Ви в пошуках ідеальної локації для гарної фотосесії? Вишуканий інтер'єр бутік – готелю «Каліфорнія», розкішний хол та затишний ресторан із галереєю найбільш вигідно підкреслять статусність вашої події.

Денний тариф

Якщо Ви бажаєте відпочити в готелі з 14.00 до 22.00, отримайте знижку 10% від вартості номера. Денний тариф діє без попередньої броні і при наявності вільних номерів.