VISIT UKRAINE IN FUTURE

Бутік-готель Каліфорнія приєднується до ініціативи VISIT UKRAINE IN FUTURE, яка була створена АСОЦІАЦІЄЮ ГОТЕЛІВ І КУРОРТІВ УКРАЇНИ UHRA за підтримки ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ (ДАРТ) .
Суть ініціативи полягає в тому, що кожен небайдужий громадянин Європи, Канади, США та інших держав зможе зробити благодійне бронювання номерів в українських готелях. Таким чином, допомогти готельним командам у наданні гуманітарної допомоги українцям та пережити цей нелегкий для країни та бізнесу час.

Для цього необхідно забронювати номер за спеціальним тарифом та сплатити його на сайті. Тариф є благодійним внеском у розвиток нашого готелю, але якщо Ви хочете приїхати та використати його, ми завжди будемо раді Вас бачити!
Спасибі за небайдужість та залученість.
Все буде Україна!
Навіть якщо ви не плануєте приїхати в Україну найближчим часом, але хочете допомогти українцям, зробити це можна, забронювавши та заплативши за номер в одному з українських готелів.
Бронюючи номер за тарифом Visit Ukraine in Future та одразу оплачуючи вартість номера, ви робите свій внесок у нашу перемогу.